Mały niezbędnik

Wpis kierowany w największej mierze do Pań! Jeżeli tak jak ja lubicie być przygotowane na każdą okoliczność, mam nadzieję, że znajdziecie tu coś ciekawego.

Co warto mieć w aucie, aby nic nas nie zaskoczyło ?

Rękawica do odśnieżania!
Mój zdecydowany faworyt. Dostałam ją od brata, który doskonale wie, jak bardzo marzną mi ręce. Zimowe, nieprzyjemne drapanie szyb, nie musi już wiązać się z kostniejącymi palcami. Pokłon dla tego, który wymyślił ten jakże prosty patent.

skrabber003

Wilgotne chusteczki
Rozlany sok, jedzenie konsumowane w biegu, grzebanie pod maską, wymiana koła…wszystko to sprawi, że będziemy niezbyt czyści, a łazienkę niekoniecznie będziemy mieć pod ręką. Taki półśrodek świetnie się sprawdzi, dlatego warto mieć w schowku paczkę wilgotnych chusteczek.

Mokre chusteczki czyszczące w torebce. 10 sztuk. Wymiar rozłożonych chusteczek: 17cm x 20cm.,kolory: niebieski lub srebrny , Materiał: pe, Waga netto: 0.050 kg, Waga brutto: 0.054 kg, Wymiary: 14.5x7.5cm,

Mokre chusteczki czyszczące w torebce. 10 sztuk. Wymiar rozłożonych chusteczek: 17cm x 20cm.,kolory: niebieski lub srebrny , Materiał: pe, Waga netto: 0.050 kg, Waga brutto: 0.054 kg, Wymiary: 14.5×7.5cm,

Kable
Nigdy nie wiadomo, kiedy zawiedzie akumulator…oby nigdy, jednak takie sytuacje się zdarzają. Kable nie zajmą zbyt wiele miejsca w bagażniku a uratują nas w przypadku patowej sytuacji. Oczywiście, zawsze można je kupić na stacji benzynowej, jednak awarie mają to do siebie, że wybierają najmniej dogodne miejsca i okoliczności.

1

Komplet żarówek
Nikt z nas nie chciałby dostać mandatu za brak świateł. Niestety żarówki mają to do siebie, że lubią się przepalić, dlatego dobrze mieć przy sobie zapasowy komplet.

tungsram-zestaw-zarowek-h7-h1-12v-55w- -tungsram-tz-h7-h1-31

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *